سینو پارتنرز, متخصص امور مهاجرت به اروپا
انتخاب زبان
Sinnopartners Immigration Consulting,Business management, leadership development, business training in slovakia, business coach in slovakia, business strategie bratislava, kundenverwaltung kurse wien, Unternehmensführung Kurse Wien oder Bratislava, Unternehmensberatung in Wien oder Bratislava, Business Consulting in bratislava or vienna.هزینه اقامت اسلواکی
هزینه ثبت شرکت در اسلواکی
هزینه زندگی در اسلواکی
قیمت ملک در اسلواکی
حداقل سرمایه گذاری در اسلواکی
کار در اسلواکی
سفارت اسلواکی در تهران
کشور اسلواکی
اقامت اتریش تمکن مالی
اقامت اتریش با خرید ملک
اقامت اتریش سرمایه گذاری
اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت
پناهندگی به اتریش
مهاجرت به اتریش از طریق کار
شرایط کار در اتریش
شرایط زندگی در اتریشاقامت اروپا، مهاجرت به اروپا، مهاجرت اتریش، مهاجرت اسلواکی، مهاجرت اسپانیا، مهاجرت پرتغال، اجازه اقامت، ثبت شرکت در اسلواکی، اقامت اروپا با کمترین هزینه، ثبت شرکت در اتریش، مشاوره تجاری در اروپا، سرمایه گذاری در اروپاشما با دریافت اقامت اروپا از مزایای شهروندی کشور مربوطه و اتحادیه اروپا برخوردار خواهید شد و خواهید توانست در کل کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن سفر نمایید و یا به کار، تحصیل و زندگی بپردازید. در صورتی که این راه را برای اقامت اروپا انتخاب نمایید تا ۵ سال اقامت موقت اروپا را دریافت خواهید کرد. بر این اساس شما طی مدت ۵ سال از دریافت اقامت آن کشور، می توانید اقامت دائم این کشور اروپایی را به دست آورید. شما به محض دریافت کارت اقامت می توانید از مزایای شهروندان اروپایی همچون استفاده از بیمه، افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی ،خرید ملک و وام بانکی، تسهیلات دانشگاهی و خدمات درمانی بهره مند شوید و در تمامی ۲۸ کشور اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایید. همچنین دریافت ویزا برای کشورهای امریکا ، کانادا ، استرالیا و انگلیس برای دارندگان اقامت اروپا به سهولت انجام میشود.اخذ اقامت دائم این کشورها پس از گذراندن پنج سال از دریافت اقامت در آنها امکان پذیر بوده و پس از آن می توان با طی مراحل قانونی پاسپورت اروپایی را دریافت کرد. نکته ی بسیار پر اهمیت در این زمینه و بهره برداری از بیشترین تخصصهای مربوط و وکلای برتر این است که شما بدون نیاز به حضور مستمر در کشور اروپایی مربوطه و اداره کردن شرکت خود از راه دور و فقط پرداخت مالیات میتوانید به بهترین نحو اقامت خود را تمدید کنید.قیمت های ما برای هرمورد تقاضا با توجه به شرایط خانواده (تعداد فرزندان و سن آنها) و فعالیت اقتصادی شما و شرایط ویزا (شنگن) در صورت تقاضا محاسبه میشود. در این محاسبه نرخ خدمات مختلف از جمله وکلای ایرانی و اروپایی، ترجمه های مدارک از فارسی به انگلیسی و سپس به زبان کشور مورد نظر، اخذ انواع مهرهای قانونی، نوشتن یک طرح تجاری، ثبت شرکت، فراهم ساختن آدرسهای قانونی شرکت و غیره در نظر گرفته میشود.

شما با دریافت اقامت اروپا از مزایای شهروندی کشور مربوطه و اتحادیه اروپا برخوردار خواهید شد و خواهید توانست در کل کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن سفر نمایید و یا به کار، تحصیل و زندگی بپردازید. در صورتی که این راه را برای اقامت اروپا انتخاب نمایید تا ۵ سال اقامت موقت اروپا را دریافت خواهید کرد. بر این اساس شما طی مدت ۵ سال از دریافت اقامت آن کشور، می توانید اقامت دائم این کشور اروپایی را به دست آورید. شما به محض دریافت کارت اقامت می توانید از مزایای شهروندان اروپایی همچون استفاده از بیمه، افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی ،خرید ملک و وام بانکی، تسهیلات دانشگاهی و خدمات درمانی بهره مند شوید و در تمامی ۲۸ کشور اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایید. همچنین دریافت ویزا برای کشورهای امریکا ، کانادا ، استرالیا و انگلیس برای دارندگان اقامت اروپا به سهولت انجام میشود.

اخذ اقامت دائم این کشورها پس از گذراندن پنج سال از دریافت اقامت در آنها امکان پذیر بوده و پس از آن می توان با طی مراحل قانونی پاسپورت اروپایی را دریافت کرد. نکته ی بسیار پر اهمیت در این زمینه و بهره برداری از بیشترین تخصصهای مربوط و وکلای برتر این است که شما بدون نیاز به حضور مستمر در کشور اروپایی مربوطه و اداره کردن شرکت خود از راه دور و فقط پرداخت مالیات میتوانید به بهترین نحو اقامت خود را تمدید کنید.

قیمت های ما برای هرمورد تقاضا با توجه به شرایط خانواده (تعداد فرزندان و سن آنها) و فعالیت اقتصادی شما و شرایط ویزا (شنگن) در صورت تقاضا محاسبه میشود. در این محاسبه نرخ خدمات مختلف از جمله وکلای ایرانی و اروپایی، ترجمه های مدارک از فارسی به انگلیسی و سپس به زبان کشور مورد نظر، اخذ انواع مهرهای قانونی، نوشتن یک طرح تجاری، ثبت شرکت، فراهم ساختن آدرسهای قانونی شرکت و غیره در نظر گرفته میشود.

چرا سینو پارتنرز؟

“دلائل اطمینان در اخذ ویزا براى متقاضیان و همچنین پیشبرد کلیه أمور بازرگانى و اقتصادى، سرمایه گذاری، از سوی ما، داشتن روابط پرسابقه و دیپلماتیک مشاورین با سابقه ما با سفارت های کشورهای مذکور در تهران، اداره مهاجرت و پلیس اتباع بیگانۀ کشورهای مذکور و به روز بودن اطلاعات در خصوص قوانین مهاجرتی, مالیاتى، بازرگانى واقتصادیست.”

 

اطلاعات بیشتر

شرکتهای همکار و مشاور