سینو پارتنرز, متخصص امور مهاجرت به اروپا
انتخاب زبان

خدمات شرکت سینو پارتنرز

ثبت شرکت در اتحادیه اروپا

ثبت شرکت در اتحادیه اروپا خدمات شرکت سینو پارتنرز slide services 1 1200x451

یکی از رایجترین نوع شرکتها در کشورهای اروپایی، شرکت با مسئولیت محدود است.

براى هر گونه فعالیت اقتصادى نیاز به ثبت شرکت با حساب مالى معین مى باشد . این نوع شرکت ثبت شده قادر به فعالیت اقتصادى در دیگر کشورهاى اروپائى نیز میباشد.

ثبت شرکت برای شما از جمله فعالیتهائیست که گروه اقتصادی ما به شما ارائه خواهد داد.

طبق قوانین مهاجرتی پس از اخذ اقامت بلند مدت هریک از کشورهای اروپایی (اسلواکی اتریش اسپانیا و پرتغال) شما میتوانید اقامت این کشور را از طریق خود اشتغالی برای سهامداران و مدیر عاملان شرکت بدست آورید.

مدت زمان انجام کار از ابتدا تا دریافت اقامت ۹۰ روز اداریست.

شما سالانه ملزم به تمدید اقامت خود هستید. از جمله مسائل مهمى که براى کشورهای حوزه شنگن به منظور تمدید اقامت مهم است، پرداخت مالیات و عدم پرونده کیفریست.

میزان درآمد اروپایی شرکت، مدت اقامت در کشور مربوطه، إثبات مفید بودن شرکت، بیمه وغیره از جمله موارد مهم در تمدید اقامت شما مى باشد.

مشاورین مجرب ما در این زمینه شما را یارى خواهند کرد.

سفارتهای کشورهای اتریش،اسلواکی، اسپانیا و پرتغال سئوالاتی را برای متقاضیان تدارک دیده اند و هدف از طرح این گونه سوالات ایجاد اطمینان در خصوص سرمایه گذاری مطمئن در این کشور است.

با توجه به سابقه شرکت دراین زمینه، ما شما را در جهت آشنایی با این سوالات و ارائه برنامه اقتصادی شرکتتان آماده میکنیم.

آماده سازی و برنامه ریزی برای فعالییتهای بازرگانی و در صورت نیاز، مشاورت خصوصی و آموزش در این زمینه برای مدیر عامل شرکت، شرکا و کارمندان شرکتتان و همچنین در صورت احتیاج به مشاوره در چالشهای شخصی و خانوادگی، وفق دادن با محیط جدید ومسائل دیگر، مشاوره خصوصی و یا خانوادگی در اختیارتان قرارخواهد گرفت و یا اشخاص متخصص در زمینه های درخواستی را به شما معرفی خواهیم کرد.

مشاوران اقتصادى ما در خصوص چگونگى مناسبات بازرگانى، ارائه راهکارهاى مطمئن براى سرمایه گذاری، شروع کار، چگونگى گسترش شرکت، داد و ستد با کشورهاى دیگر در حوزه اتحادیه اروپا، حداقل پرداخت مالیات باتوجه به قوانین مالیاتى، مدیریت اقتصادى و مالى شرکت با توجه به قوانین اروپا و کلیه أمور مربوط به مدیریت بازرگانى و اقتصادى، همواره در کنار شما خواهند بود.

شما پس از هشت سال اقامت و پرداخت مالیات در یک کشورحوزه شنگن و بر اساس قوانین اتحادیه اروپا، قادر به ارائه درخواست ملیت خواهید بود.

ما شما را درزمینه برنامه ریزی، ارائه مدارک مربوطه، پشت سر نهادن مراحل قانونی، آماده سازی برای درخواست حق شهروندی وغیره یاری خواهیم کرد.

کارشناسان تیم ما اطلاعات لازم را در مورد فرصتهای مناسب برای سرمایه گذاری در اسلواکی در اختیار شما خواهند گذاشت.